Spor Emre Belözoğlu’na fırçalı rezalet!

Emre Belözoğlu’na fırçalı rezalet!

5
0
PAYLAŞ

A Milli futbol takımımız grubunda 3. maçında favori olarak görülen Fransa’yı Konya’da 2-0 mağlup etti. Tarihi zaferin ardından 11 Haziran 2019 Salı günü oynanacak olan İzlanda maçı için İzlanda’ya uçtu. Havaalanında iğrenç olaylar ile karşılaşıldı. İzlanda basınında da yankı bulan olaylar tüm dünya tarafından konuşuluyor. Bu sırada gazetecilere röportaj veren Emre Belözoğlu’na da iğrenç tepkiler gösterildi.

Fırça Uzatıldı!

Emre Belözoğlu gazetecilere röportaj verirken bir İzlandalı kişi de kendisine mikrofon gibi tuvalet fırçası uzattı. Aynı zamanda cep telefonundan kayıt yapıyordu. Bu sırada Emre Belözoğlu onu görmedi ancak diğer kameralar kayıttaydı. Olay Türkiye basınında yayıldı. Ardından taraftarlarımız harekete geçti ve o şahsa benzeyen tüm İzlandalı kişilere sosyal medya üzerinden tehdit mesajları atıldı.

Tehdit mesajları alan ve o şahsa benzeyen kişiler kendi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulundular. Türklerden binlerce tehdit mesajları aldıklarını ve o şahsın kendileri olmadıklarını söylediler. Bunun yanı sıra İzlanda basını da o fırça uzatan şahsın İzlanda basınından olmadığını vurguladı. Olay üzerine neredeyse küfürler içeren paylaşımlar pek çok ünlü isim tarafından yapıldı.

BİR CEVAP BIRAK