Spor Fatih Terim Salih’i çok istiyor!

Fatih Terim Salih’i çok istiyor!

1
0
PAYLAŞ

Bir dönemler Fenerbahçe’de büyük umutlar ile transfer edilen Salih Uçan, ne yazık ki beklenen performansı sergileyememiş ve forma şansı bulmakta zorluk yaşamıştı. Ardından Roma takımına kiralandı ve burada da performansını gösterdi. Tekrar Fenerbahçe’ye dönen Uçan, daha sonra Empoli takımına gitti. Şimdi ise Fenerbahçe’den ezeli rakibi Galatasaray’a transfer olacak gibi duruyor.

Salih Uçan kadroya girebilir

Kadrodaki yerli oyuncu kalitesini artırmak isteyen Fatih Terim, Empoli’den ayrılan Salih Uçan’ı transfer etmek istiyor. Bir süre önce sosyal medya üzerinde paylaşımda bulunarak farklı takımlara yelken açacağını dile getiren Salih Uçan, bu kez Galatasaray’ın ağına takıldı.

Gelecek sezon yabancı kuralı ile birlikte kadroda yer alacak yerli oyuncu kitlesini daha kaliteli hale getirmek isteyen Galatasaray, aynı zamanda çok alternatifli bir kadro kurmak istiyor. Fatih Terim gelecek sezonun çalışmalarına çok ciddi bir şekilde başladı. Bu noktada Salih’in Galatasaray’a gelmesi demek orta sahada birçok tercihinin olabileceği demek. İlerleyen günlerde bu transfer netleşebilir.

BİR CEVAP BIRAK