Spor Fransa maçına iyi hazırlık yapıyoruz!

Fransa maçına iyi hazırlık yapıyoruz!

1
0
PAYLAŞ

A Milli Futbol takımımızın başına Şenol Güneş geçtiğinden beri takımımızın aldığı sonuçlar herkesi memnun etti. Geçtiğimiz günlerde Yunanistan’ı 2-1 mağlup eden Türkiye milli takımı, bu kez de dün akşam oynadığı Özbekistan maçından 2-0 galip ayrılmasını bildi. Golleri 17. ve 57. dakikalarda Zeki Çelik kaydetti. 2019 yılında hiç yenilgi yüzü görmeyen A milli futbol takımımız 8 Haziran akşamı grubunda favori olarak gösterilen Fransa ile oynayacak.

Fransa Maçına İyi Hazırlanıyoruz!

Milli takımla kampta bulunan futbolcularımız kendilerini çok iyi hazırlıyorlar. Özellikle 8 Haziran akşamı grubumuzdaki Fransa ile oynayacağımız maça çok iyi hazırlanıyor. Bu maçtan galip gelip 3 puanı hanesine yazdırmak isteyen Türkiye milli takımımız, Yunanistan ve Özbekistan karşısında oynadığımız etkili futbolla dikkat çekiyor.

Fransa’ya gözdağı veren ve biz tehlikeli bir takımız imajı çizen takımımız, özellikle genç kadrosuyla neler yapabileceğini çok iyi gösterdi. Ayrıca hazırlık maçlarını da tam konsantre olarak oynaması da disiplini elden bırakmadıklarını gösteriyor.

Şenol Güneş milli takıma geldiğinden bu yana grubunda 2 galibiyet alan A milli futbol takımımız, bunun yanında Yunanistan ve Özbekistan’ı yenerek 4’te 4 yaptı.

BİR CEVAP BIRAK