Spor Göztepe İsmail Köybaşı’nın peşinde!

Göztepe İsmail Köybaşı’nın peşinde!

1
0
PAYLAŞ

Süper Lig’in İzmir temsilcisi Göztepe, bu sezonu düşme potasının bir basamak üzerinde tamamladı. Son hafta ligde kalmayı başardı. Bursaspor, Ezurum Büyükşehir Belediyespor ve Akhisarspor düşen ekipler oldu. Göztepe ise kötü geçen sezonun ardından transfer çalışmalarına başladı. Kadrosuna sol bek katmayı planlayan Göz Göz, Fenerbahçe’nin elden çıkarmayı düşündüğü İsmail Köybaşı’yı alacak.

İsmail Köybaşı Göztepe’de…

Göztepe Fenerbahçe’de forma giyen İsmail Köybaşı’yı almak istiyor. Kadrosuna sol bek katarak gelecek sezona daha alternatifli bir kadro ile başlamak isteyen sarı kırmızılı ekip, gelecek sezonu ligde üst sıralarda bitirmeyi hedefliyor. Bunun için aynı zamanda Galatasaray’dan Ömer Bayram’ı da almak istiyor.

Fenerbahçe ve Galatasaray’dan futbolcu almak isteyen Göztepe, özellikle İsmail transferi konusunda ısrarcı. İsmail’le  anlaşma yoluna gidecek. Eğer Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren İsmail Köybaşı ile anlaşma sağlanırsa gelecek sezon İsmail Göztepe forması giyecek.

Fenerbahçe’ye geldiği günden bugüne kadar istikrarsız bir performans sergileyen Köybaşı, bu sezon çok fazla forma şansı bulamadı. Bu da Göztepe’nin biraz risk aldığını gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK