Spor İspanya’da Eljif Elmas heyecanı…

İspanya’da Eljif Elmas heyecanı…

1
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe’nin 19 yaşındaki yıldız oyuncusu Eljif Elmas, gösterdiği başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Henüz 19 yaşında olmasından dolayı birçok farklı takım onun peşinde. Ayrıca adı büyük kulüpler ile de anılıyor. Bu kez Eljif Elmas ismi İspanya’nın köklü kulübü Atletico Madrid ile anılıyor. Bildiğiniz üzere daha önce bu formayı Arda Turan ve Emre Belözoğlu terletmiş, son derece başarılı olmuşlardı. Şimdi ise Türkiye’den bir ismin daha Atletico Madrid’e gelecek olması taraftarları heyecanlandırdı. Taraftarlar Emre ve Arda gibi etki etmesini bekliyor.

Eljif Elmas İçin 14 Milyon Euro…

Atletico Madrid ile Eljif Elmas için 14 Milyon Euro’ya el sıkışan Fenerbahçe yönetimi gelecek sezon büyük ihtimalle onu takımda görmeyecek. Eljif Elmas’ın İspanya’ya gidecek olması tüm taraftarları heyecanlandırdı. Ayrıca birçok taraftar sitesinde onun ismi sıkça geçti. Arda Turan ve Emre Belözoğlu gibi onun da başarılı olması bekleniyor. Bazı taraftarlar onun Türk değil Makedon olduğunu hatırlatsa da sonuçta aynı yerden geldiklerini ve aynı etkiyi göstereceğini düşünüyorlar.

Atletico Madrid ile Emre ve Arda son derece başarılı işlere imza atmışlar ve takımı yukarıya taşımışlardı. Bakalım Eljif Elmas nasıl bir performans sergileyecek?

BİR CEVAP BIRAK