Spor İzlanda’dan büyük ayıp!

İzlanda’dan büyük ayıp!

3
0
PAYLAŞ

A Milli futbol takımımız tarihi Fransa galibiyeti sonrası Konya’dan İzlanda’ya uçtu. Uzun bir uçak yolculuğunun ardından takımımız havaalanına geldi ancak burada kabusla karşılaştı. İzlandalı yetkililer milli takımımıza öyle kötü muamele yaptı ki bunun karşısında çıldırmamak elde değildi. Futbolcularım saatlerce havaalanında bekletildi ve valizleri defalarca arandı. Memurların futbolcularımıza yaptığı ayıp Türkiye’den İzlanda’ya nota verilmesine neden oldu.

Milli Takım Saatlerce Bekledi!

A milli futbol takımımız havaalanında saatlerce bekledi ve burada futbolcularımız kötü muamele gördü. Futbolcularımızdan Emre Belözoğlu ve Burak Yılmaz yapılanlara tepki gösterdi. Emre Belözoğlu; Onlar bizim vatanımıza kurban olsunlar dedi. Burak Yılmaz ise bu yapılanın terbiyesizce bir şey olduğunu ve defalarca aynı eşyalarımızı geçirdiklerini söyledi.

Türkiye’den İzlanda’ya nota verildi. Hemen İzlanda basınında bu haberler yayıldı. Birbiri ardına mesajlar geldi. Futbolcularımız çok iyi giden milli takımımızın saha dışı olaylar ile yıldırılmak istendiğini söylüyor. Birçok ünlüden de bu olayla ilgili aşırı tepki geldi. Sosyal medya hesaplarından milli takıma destek çıkıldı. İzlanda maçı öncesi onlara moral verildi.

BİR CEVAP BIRAK