Spor Konya’dan İzlanda’ya mesaj!

Konya’dan İzlanda’ya mesaj!

2
0
PAYLAŞ

UEFA EURO Elemeleri kapsamında H Grubu 3. mücadelesinde dün akşam Konya’da Türkiye ile Fransa karşı karşıya geldi. Bu mücadele 2-0 üstünlüğümüz ile sonuçlandı. Grupta liderliğe otururken son dünya şampiyonu Fransa’yı da tarihimizde ilk kez yenmiş olduk. Maçın son dakikasında Konya’da taraftarlar grubumuzdaki diğer rakibimiz İzlanda’ya mesaj gönderdiler.

Bizi Bekle İzlanda!

H Grubu’nun 3 favori takımı bulunuyor. Bunların başında Fransa gelirken Türkiye ve İzlanda da favoriler arasında gösteriliyor. Dün akşam 3’te 3 yaptık ve 11 Haziran Salı akşamı saat 21:45’te bu kez İzlanda ile oynayacağız. Fransa karşısında son dakikada Konya’daki taraftarlar İzlanda ile özdeşleşmiş sevinci yaptılar. Bu sevinç ile bir sonraki maça yani İzlanda maçına hazır olduklarını gösterdiler. Mesaj çok inceydi. Mesajda bekle bizi İzlanda, biz geliyoruz diyorlardı.

A Milli futbol takımımız 9 puan ile İzlanda’nın önünde lider bulunuyor. İzlanda da aynı puanla 2.’lik koltuğunu almış durumda. Fransa ise 6 puana sahip. İzlanda’yı da İzlanda’da 11 Haziran’da yenip 4’te 4 yapıp liderliği sağlamak almak istiyoruz.

BİR CEVAP BIRAK