Spor Max Kruse resmen açıklandı!

Max Kruse resmen açıklandı!

4
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe yönetimi çok sıkı bir çalışma ile kariyeri başarılarla dolu futbolcular üzerinde ilerliyor. Bunlardan biri olarak dikkat çeken Max Kruse bir süre önce resmi olmasa da açıklanmıştı. Yapılan araştırmalar ve alınan istihbaratlar Max Kruse transferi için Fenerbahçe’nin çalıştığını göstermişti. Şimdi ise Max Kruse resmen açıklandı.

Fenerbahçe Kruse İle İmzaladı!

Kruse’yi Youtube kanalı üzerinden açıklayan Fenerbahçe, kendisi ile 3 yıllık bir sözleşme imzalandığını söylemişti. Ardından Max Kruse’nin Türkiye’ye gelmesi bekleniyordu ve dün itibariyle Türkiye’ye iniş yaptı. Max Kruse Fenerbahçe tesislerini ziyaret etti ve Ülker Stadyumu’nu gezdi. Ardından Damien Comolli ile birlikte objektiflere poz vererek sözleşmeyi imzaladı.

İmzalanan sözleşmede 3 yıllık bir plan vardı. Max Kruse’nin net maaşının da 3 milyon Euro olduğu bilgisi geldi. Daha önce verdiğimiz ayrıntılara ek olarak bu kez Max’ın Türkiye’yi çok beğendiği ve burada hem goller atıp hem de galibiyetler almak istediğini söylediği dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra kendisinin 10 Numaralı formayı giyecek olması da taraftarları heyecanlandırıyor.

BİR CEVAP BIRAK