Spor Volkan Demirel futbolu bırakıyor!

Volkan Demirel futbolu bırakıyor!

18
0
PAYLAŞ

Yıllardır Fenerbahçe’nin kalesini koruyan tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, sarı lacivertli takımın Topuk Yaylası’ndaki kampında yer almadı. Kampa alınmayan tecrübeli kaleci ile ilgili kesin bir bilgi yoktu ancak edindiğimiz son dakika haberine göre Volkan Demirel futbolu bırakıyor. Sarı lacivertli camiaya büyük hizmetler etmiş Volkan, Fenerbahçe dışında bir takımda oynamak istemediğini söyledi.

Kampa Dahil Edilmedi!

Transfer sezonu başlar başlamaz Volkan Demirel ile 1 yıllık daha sözleşme imzalanması bekleniyordu ancak beklenen haber gelmedi. Haber gelmese de Topuk Yaylası’ndaki kampa dahil edilmeyen Volkan ile sözleşme imzalanmayacağı kesinleşti. Kamp kadrosuna alınmadığı için sözleşme olasılığı da kalmayan tecrübeli eldiven, daha önceki demeçlerinde de Fenerbahçe dışında hiçbir takımda oynamak istemediğini söylemişti.

Fenerbahçe dışında başka takımda forma giymek istemediğini söyleyen Volkan Demirel futbolu bırakıyor. Artık aktif olarak futbol kariyerine devam etmeyeceğini belirten Demirel, ilerleyen dönemlerde sarı lacivertli takımın yönetim kadrosunda olabilir. Ayrıca yönetim tarafından kendisine kaleci antrenörü olması talep edildi. Bu talep doğrultusunda da Volkan Demirel’in ne yapacağı merak konusu.

BİR CEVAP BIRAK