Spor Volkan Demirel için jübile teklifi…

Volkan Demirel için jübile teklifi…

2
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe yönetimi sözleşmesi sona eren futbolcuların çoğu ile sözleşme yenilemeyecek. Birçok oyuncu daha şimdiden takımdan ayrıldı. Yerlerine yeni oyuncu arayışına giren sarı lacivertli takım şimdi de tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel’e teklif götürüyor ama bu teklif diğerlerinden çok farklı.

Jübile Yap ve Yönetime Katıl!

Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezon Volkan Demirel ile 1 yıllık sözleşme imzalanmıştı. Şimdi ise tecrübeli eldivenin sözleşmesi sona erdi. Geçtiğimiz sezon Ali Koç, “Bu onun son sözleşmesi olacak” demişti. Şimdi ise sözleşme yenileme teklifi yapılmadı. Yapılan teklif son derece ilginç.

Volkan Demirel’e jübile teklifi yapmaya hazırlanan sarı lacivertli yönetim, onun takımda yönetimde olmasını istiyor. Tecrübeli kaleci aynı zamanda hem yurtiçinden hem de yurtdışından teklifler alıyor. Bu teklifler varken Fenerbahçe’nin jübile teklifine sıcak bakmayabilir.

Fenerbahçe’den 4. yıldızı takmadan gitmek istemediğini belirten Volkan Demirel, kendisine farklı kulüplerden yapılan tekliflere yanıt verebilir. İlerleyen dönemlerde Fenerbahçe’de jübile yapıp yönetime katılabilir ancak şu an net bir durum söz konusu değil.

BİR CEVAP BIRAK