Teknoloji Ekran genişleticiyle küçük ekranlara son!

Ekran genişleticiyle küçük ekranlara son!

1
0
PAYLAŞ

Cep telefonları için her geçen gün yeni ürünler piyasaya sunuluyor. Kullanımı kolaylaştıracak pek çok farklı ürün bulunuyor. Şimdi ise dikkatleri ekran genişletici çekiyor. Ekran genişletici artık telefonlarda küçük ekran sorununu ortadan kaldırıyor. İnternetten 15-20 liraya satın alınabilecek bu ürün sayesinde telefondan izlediğiniz bir videoyu artık daha büyük ekrandan izleyebileceksiniz.

Ekran Genişleticiyle Ekranlar Daha Büyük!

Ekran genişleticiyle artık daha büyük ekrandan video izleyecek ve izlediklerinizin tadına varacaksınız. Bu cihaz hiçbir kablolu bağlantı olmaksızın çalışıyor. Önce telefonunuzdan istediğiniz bir filmi, videoyu ya da farklı bir görüntüyü açıyor ve daha sonra cihazın dayama tahtasına yerleştiriyorsunuz. Ardından ekrandaki görüntü cihazın önündeki büyük ekrana yansıtılıyor. Bu sayede izlediklerinizi daha büyük ekrandan seyretme fırsatı buluyorsunuz.

İnternet üzerinde pek çok alışveriş sitesinde bu cihaz mevcut. Kısa sürede satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarının bulunması herkes için olduğunu gösteriyor. Ayrıca dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Bununla birlikte tüm telefonlarla ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu olduğu da dikkat çekiyor.

PAYLAŞ
Avatar
1996 Doğumlu Oğuzhan Çim. Ajansportal.com'un spor ve teknoloji odaklı içerik editörüdür. 5 Yıldır haber editörlüğü yapmakta olup, hedefi futbol yorumculuğu yapmaktır.

İletişim: oguzhancim@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK