Teknoloji En iyi kameraya sahip olan telefonlar…

En iyi kameraya sahip olan telefonlar…

7
0
PAYLAŞ

Kullandığınız cep telefonunu sadece arama yapmak ve mesajlaşmak için kullanmıyorsunuz, öyle değil mi? Günümüzde amacı dışında kullanılan telefonlar artık kameraların da yerini almaya başladı. Özellikle sosyal medya kullanım oranının artmasıyla birlikte kameraya duyulan ihtiyaç yükseldi. Peki en iyi kameraya sahip telefonları merak ediyor musunuz?

Kamerası En İyi Olan Telefonlar

Kamerasıyla sınıflandırdığımız telefonlar arasında mutlaka dikkatinizi çekecekler olacak. Kamerasına önem vermeye başlayan markalar, artık kullanıcının daha net kareler yakalamasına da olanak tanıyor. O halde listemize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  • Google Pixel 3
  • Samsung Galaxy Note 9
  • iPhone XS
  • Google Pixel 3 XL
  • LG Q6

Yukarıda verdiğimiz 5 telefon dışında kamerası son derece net kareler yakalayabilen ve yüksek MP sahip modeller bulunuyor. Özellikle bu alanda Huawei’nin de atak yaptığını söyleyebiliriz. Zoom özelliklerinin de çok yüksek seviyelere çıkmış olması teknoloji tutkunlarının satın alacakları telefonları farklı markalar üzerine yöneltebiliyor.

Kameranın sadece fotoğraf performansı değil, aynı zamanda video performansı da son zamanlarda en çok dikkat edilenlerden biri. Özellikle sosyal mecralarda hikaye paylaşmak isteyen kişiler video performanslarına da bakarak satın alacakları telefonları belirleyebiliyorlar.

BİR CEVAP BIRAK