Teknoloji Facebook Beklenen Yeniliği Paylaştı!

Facebook Beklenen Yeniliği Paylaştı!

1
0
PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Facebook sürekli olarak yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Gelişime özen gösterilen sosyal mecra, bu kez yeni özelliğin heyecanı ile çalkalanıyor. Artık Facebook’ta henüz gerçekleşmemiş bir etkinlikle ilgili heyecanınızı hikayenizde paylaşabilecek, arkadaşlarınızın verdiği cevaplara göre plan oluşturabileceksiniz.

Facebook Yeni Özellikle Geldi

Facebook’tan gelen açıklamalara göre artık insanların gerçekleşmemiş etkinliklerle ilgili düşündüklerini ve heyecanlarını paylaşmalarına olanak tanıyor. Bundan sonra etkinlikleri hikayeleriniz üzerinden paylaşabilecek ve arkadaşlarınızı haberdar edebileceksiniz. Ayrıca onların verecekleri cevaplara göre etkinliklere katılım oranı da bu sayede artış gösterecek. Siz de biliyorsunuz ki Facebook’ta birçok etkinlik paylaşılıyor ve katılıyor – katılmıyorum gibi cevaplar verilebiliyor. Şimdi ise insanlar sadece durumlarında değil, hikayelerinde de paylaşabilecekler.

Gelen yeni özellikle birlikte etkinliğin sahibi sayfayı hikayenizde paylaşabileceksiniz. Böylece gelen cevaplara göre kimlerin katılacağını ve kimlerin katılmayacağını görebileceksiniz. Doğal olarak katılacak arkadaşlarınızla plan yapabilecek ve etkinlikte bir araya gelebileceksiniz. Bunun son derece etkin kullanılacağı düşünülüyor. Facebook daha birçok farklı yeni özelliğin de geleceğinin haberini verdi.

PAYLAŞ
Avatar
1996 Doğumlu Oğuzhan Çim. Ajansportal.com'un spor ve teknoloji odaklı içerik editörüdür. 5 Yıldır haber editörlüğü yapmakta olup, hedefi futbol yorumculuğu yapmaktır.

İletişim: oguzhancim@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK