Teknoloji FIFA 20’nin çıkış tarihi belli oldu!

FIFA 20’nin çıkış tarihi belli oldu!

5
0
PAYLAŞ

Konsol oyunları arasında vazgeçilmezlerden biri olan FIFA serisi, şimdi yeni bir oyunla geliyor. FIFA 2020 herkes tarafından heyecanla bekleniyor. Genelde oyuncular arasında FIFA 2020 olarak geçmiyor. Bunun yerine onlar FIFA 18, FIFA 19, FIFA 20 gibi isimleri kullanıyor. FIFA 20’nin şimdi çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Merak ediyorsanız haberimizin devamını da okumalısınız.

FIFA 20 Ne Zaman Çıkıyor?

En sevilen futbol oyunlarından biri olan hem konsol hem de bilgisayar oyunu olarak oynanabilen FIFA serisi oyunları, şimdi bir yeni üyeye daha sahip oluyor. Her yıl yenisi çıkıyor ve oyuna yenilikler katılıyor. FIFA’nın en bilindik rakibi PES ve onunla rekabet edebilmek için kendisini sürekli olarak geliştiriyor. Peki FIFA 20 ne zaman çıkıyor?

Her yılın Eylül ayında tanıtılan FIFA oyununun yenisi bu yıl da Eylül ayının 28’inde çıkacak. Yani Eylül 28’den itibaren oyun dijital ortamlardan satın alınabilecek. Twitter üzerinde bununla ilgili açıklamalar geldi. Ayrıca oyunun daha gerçekçi bir yapıya sahip olacağı, keyfi en üst noktalara taşıyacağı düşünülüyor.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK