Teknoloji Galaxy S10 serisinin fiyatı belli oldu!

Galaxy S10 serisinin fiyatı belli oldu!

1
0
PAYLAŞ

Teknoloji devi Samsung, Galaxy serisinin yeni telefonlarını geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Şimdi ise bu telefonlar resmi olarak tanıtıldı. Ön plana çıkan ise fiyatları oldu. Türkiye’deki satış rakamları ciddi anlamda yüksek. Özellikle son günlerde gündeme gelen Face ID özelliğinin sorunlu olması bu telefonu alacakları duraksatıyor. Tabii şirket bunun giderildiğinin bilgisini de verdi.

Samsung S10 Ailesinin Fiyatı

Son derece gelişmiş özellikler ile tasarlanan Samsung Galaxy S10, S10+ ve S10e fiyatları ile şaşırttı. Bu telefonlar arasında en ucuzu S10e. Onu S10 takip ediyor. Ardından S10+ geliyor. Zaten boyut küçükten büyüğe de bu şekilde sırlanıyor. Ayrıca Face ID özelliğini sunmaları, çift kameradan daha fazlasını vaat etmesi ciddi anlamda yenilik katmış. Bunun yanında video ve fotoğraf çekimleri için tercih edilebilecek bir telefon olarak ön plana çıkıyor.

Türkiye’de Samsungs S10 ailesinin satış fiyatı belli olduktan sonra teknoloji tutkunlarının tepkisini topladı. Fiyatlar ciddi anlamda yüksek. Samsung Galaxy S10’un satış fiyatı 6599 TL olarak belirlendi. Ayrıca S10e fiyatı ise 5499 TL. Bununla birlikte S10+ ise 7499 TL fiyat ile satılıyor.

BİR CEVAP BIRAK