Teknoloji General Mobile yapay zekayı kullandı!

General Mobile yapay zekayı kullandı!

1
0
PAYLAŞ

Son derece uygun rakamlara yüksek teknoloji ürünleri telefonlarını tüketici ile buluşturan General Mobile, bu kez Android dünyasında bir ilke imza attı. Yapay zekayı telefonunda kullandığını dile getiren şirket, Google Asistan üzerinden destek sağlıyor. Bu özellikle telefonun biraz daha rağbet görmesi beklenirken kullanıcıların memnuniyeti de artırılacak.

General Mobile’dan Yapay Zeka Hamlesi

Google Asistan kullananların bazı özelliklerden memnun olduklarını ve son derece işlevsel bulduklarını biliyoruz. Ne var ki bugüne kadar hiçbir Android telefonda yapay zeka kullanılmamıştı. Şimdi ise bunu General Mobile denedi. Android kullanıcılarının da yapay zekayı test etmesine olanak tanıdı. Google Asistan’a General Mobile İle Konuş dedikten sonra yapay zeka devreye giriyor.

Google Asistan üzerinden yapacağınız bu talimat sonrası soracağınız sorular karşılık buluyor. Bununla birlikte cihazın tüm özelliklerine yanıt verebiliyor. Ayrıca şirket bu yapay zekanın sürekli olarak geliştirileceğini, birçok yeni özelliğin ekleneceğini, şu anda prototip olduğunu söyledi. Android severlerin General Mobile telefonlarına bakış açısı biraz olsun değişecek gibi duruyor. Diğer firmalardan da bu tarz atılımlar bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK