Teknoloji Gmail’den son 15 gün uyarısı!

Gmail’den son 15 gün uyarısı!

4
0
PAYLAŞ

Teknoloji devi Google kapanacak birçok uygulamayı duyurmuştu. Şimdi ise bir üzücü haber de Gmail kullananlara geldi. 2 Nisan’da kapanması beklenen Gmail Inbox kullanıcılarını üzdü. Google’ın bu kararı neden aldığı bilinmiyor ancak Gmail Inbox’a girdiğinizde karşınıza son 15 gün uyarısı geliyor.

Google Birçok Uygulamanın Fişini Çekti!

Google’ın birçok uygulamanın fişini çekiyor olması YouTube’un da kapanma ihtimali olabileceğini akıllara getiriyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda çıkan haberlere göre YouTube Eylül ayında kapanacaktı. Tabii bu haberin doğruluğu henüz netleşmedi. Şu an bir iddia olarak gündemde ancak Gmail Inbox ve diğer uygulamalar ile birlikte YouTube’un da gidici olabileceği konuşuluyor.

2 Nisan 2019 tarihinde Gmail Inbox’a erişim olmayacak. Şu anda uygulamayı kullandığınızda son 15 gün uyarısı alacaksınız. Tabii bu tarihin yanlış olduğunuz ve uygulamanın 2 Nisan’da kapatılacağını söylemeliyiz. Yani sadece 6 gün kaldı. Bunun yanında Google +’da kapanıyor. Goo.gl, Google Spaces, Picasa, Google Talk, Allo, Orkut, Google Reader, Dictionary 11, Project Ara gibi uygulamalar Google tarafından kapatılıyor. Şimdi ise bunlara YouTube’un eklenme dedikodusu ortalıkta dolaşıyor.

PAYLAŞ
Avatar
Habercilik kariyerine internet medyasında başlayan Ali Yılmaz, Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde aktif olarak öğrenciliğini sürdürmektedir. Yarı zamanlı olarak Ajansportal.com editörlüğü yapmaktadır.

İletişim: aliyilmaz@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK