24 Mayıs 2019 Cuma

Gmail’den son 15 gün uyarısı!

Google’dan Gmail kullananlara üzücü haber geldi. Gmail’e gelen e-postalara daha kolay erişim sağlamanıza olanak tanıyan Inbox uygulaması 2 Nisan’da kapatılıyor.


Teknoloji devi Google kapanacak birçok uygulamayı duyurmuştu. Şimdi ise bir üzücü haber de Gmail kullananlara geldi. 2 Nisan’da kapanması beklenen Gmail Inbox kullanıcılarını üzdü. Google’ın bu kararı neden aldığı bilinmiyor ancak Gmail Inbox’a girdiğinizde karşınıza son 15 gün uyarısı geliyor.

Google Birçok Uygulamanın Fişini Çekti!

Google’ın birçok uygulamanın fişini çekiyor olması YouTube’un da kapanma ihtimali olabileceğini akıllara getiriyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda çıkan haberlere göre YouTube Eylül ayında kapanacaktı. Tabii bu haberin doğruluğu henüz netleşmedi. Şu an bir iddia olarak gündemde ancak Gmail Inbox ve diğer uygulamalar ile birlikte YouTube’un da gidici olabileceği konuşuluyor.

2 Nisan 2019 tarihinde Gmail Inbox’a erişim olmayacak. Şu anda uygulamayı kullandığınızda son 15 gün uyarısı alacaksınız. Tabii bu tarihin yanlış olduğunuz ve uygulamanın 2 Nisan’da kapatılacağını söylemeliyiz. Yani sadece 6 gün kaldı. Bunun yanında Google +’da kapanıyor. Goo.gl, Google Spaces, Picasa, Google Talk, Allo, Orkut, Google Reader, Dictionary 11, Project Ara gibi uygulamalar Google tarafından kapatılıyor. Şimdi ise bunlara YouTube’un eklenme dedikodusu ortalıkta dolaşıyor.

YAZAR: Meryem Çelikateş

Uzun yıllardır haber editörlüğü yapanmakta ve şuanda Ajansportal için çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir