Teknoloji Google’dan hata üstüne hata!

Google’dan hata üstüne hata!

2
0
PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, birçok farklı servisi ile kullanıcılarına kolaylıklar sağlıyor. Sizin de bildiğiniz gibi spor için birçok farklı hizmeti var ve bunların başında da fikstür takibi ile mücadele takibi geliyor. Daha çok futbol için kullanılan bu alan şimdi büyük bir hata ile karşı karşıya. Google, A Milli futbol takımımızın da bulunduğu EURO 2020 Elemeleri grupları için bir hata yaptı.

Google’dan EURO 2016 Elemeleri…

EURO 2016 geride kalsa da Google bunu atlatamamış görünüyor. Google’a Türkiye milli takımı ya da farklı bir milli takımı yazdığınızda karşınıza oynanmış maçlar ve oynanacak mücadeleler çıkıyor. Grupları sizlere listeliyor ve üstlerinde ne müsabakası olduğu yer alıyor. Buraya baktığınızda hatayı siz de fark edeceksiniz. Burada EURO 2020 yazması yerine EURO 2016 Elemeleri yazıyor. Bu hatanın en az 1 haftadır devam ediyor ve kimsenin dikkatini çekmiyor olması da son derece ilginç.

Google kullanıcıları bu tarz hataları dikkate almasa da ciddi bir eksiklik söz konusu. Google kısa süre içerisinde bu hatayı gidermeli.

PAYLAŞ
Avatar
1996 Doğumlu Oğuzhan Çim. Ajansportal.com'un spor ve teknoloji odaklı içerik editörüdür. 5 Yıldır haber editörlüğü yapmakta olup, hedefi futbol yorumculuğu yapmaktır.

İletişim: oguzhancim@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK