Teknoloji Instagram kullanıcılarına müjdeyi verdi!

Instagram kullanıcılarına müjdeyi verdi!

1
0
PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook bildiğiniz gibi Instagram’ı satın almıştı. Ardından WhatsApp’ı satın alan Facebook bu alanda birçok rekoru elinde bulunduruyordu. Şimdi ise Facebook haricinde Instagram’ın da gelişimine hız verildi. Artık Instagram kullanıcıları videoları ileri – geri sarabilecek.

İleri – Geri Sarma Özelliği Geliyor!

Instagram üzerinde video izlemek ve izlediğiniz yeri geri alıp ya da ileri alıp tekrardan izlemek gerçekten mümkün değildi. Artık Instagram bu konuda düğmeye bastı ve ileri – geri sarma özelliğini getirdi. Bundan sonra izlediğiniz videoları ileri ve geri sarabilecek, dilediğiniz gibi videoların tadını çıkarabileceksiniz.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerinde videoların birazını geri almak ya da biraz ileri almak mümkün değildi. Bunun için videoların tekrar baştan izlenmesi gerekiyordu. Bu durumu çözmek ve artık daha opsiyonel bir sosyal mecra yaratmak için çalışmalar başladı. Tabii gelen bu bilgi Instagram tarafından açıklanmadı. Sızdırdığı doğru haberler ile gündeme gelen Jane Wong tarafından açıklandı. İlerleyen günlerde Instagram’ın da açıklama yapması bekleniyor.

PAYLAŞ
Avatar
1985 Yılı doğumlu Ahmet Çataloğlu, Akdeniz Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Madde bağımlılığı üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ajansportal.com daimi editörüdür. İletişim: ahmetcataloglu@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK