Teknoloji iOS 13 ile birlikte gelen yenilikler…

iOS 13 ile birlikte gelen yenilikler…

1
0
PAYLAŞ

Teknoloji devi Apple, yeni iOS 13 işletim sistemini WWDC 2019 etkinliklerinde tanıttı. Burada yeni işletim sisteminin desteklenmeyeceği telefonları da söyledi. Ayrıca desteğini çektiği telefonları da anlattı. Tabii yeni işletim sistemi birçok iPhone kullanıcısını heyecanlandırdı. Artık iPhone telefonlar çok daha kullanışlı olacak. Nasıl mı? İşte iOS 13 ile birlikte gelen güncellemeler…

iOS 13 Kullanıcısını Şaşırtacak!

Apple tarafından geliştirilen iOS 13 ile birlikte artık karanlık mod kullanılabilecek. Bu sayede telefonlar daha uzun bir pil ömrü sunacak. Daha uzun süre dayanan pile sahip olmak karanlık mod ile gerçekleşecek. Diğer taraftan fotoğraflar için de yenilik getirildi. Bundan sonra fotoğraflar gün, ay ve yıl olarak görülebilecek.

Gelen yenilikler ile birlikte Siri’nin sesi daha da doğallaştırılacak. Bu sayede Siri daha doğan bir sese sahip olacak ve kullanıcısını sıkmayacak. Anımsatıcılar daha detaylı bir şekilde kullanılabilecek. Hatta mesajlaşma daha da keyifli olacak. Herkes kendi avatarını kullanabilecek ve bunu karşısındaki kişiye gönderebilecek.

iOS 13 ile birlikte yeni bir video uygulaması gelecek. Bu sayede çok daha keyifli bir video deneyimi sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK