Teknoloji İşte Bilgisayarların Can Dostu Programlar

İşte Bilgisayarların Can Dostu Programlar

1
0
PAYLAŞ

Teknolojiye yön veren bilgisayarlar 7’den 77’ye herkes tarafından kullanılıyor. Neredeyse her eve girdiğini söylemek mümkün. Peki bilgisayarınıza ne kadar sürede bakım yapıyorsunuz? Onların aldığınız ilk gün gibi sağlıklı çalışması adına olmazsa olmaz bazı programlar mevcuttur. Dilerseniz haberin devamına bakarak bunlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

ANTİVİRÜS PROGRAMLARINA ÖZEN GÖSTERİN

Her bilgisayarda bulunması gerekenlerin başında antivirüs programları geliyor. Artık çok geniş çaplı koruma sağlayan bu yazılımlar özellikle dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı bizi koruyor. Bilgilerin sızdırılması, bankacılık işlemleri yapılırken kart bilgilerinin çalınması, bilgisayar korsanlarına karşı çeşitli önlemler alınabiliyor. İşte size kullanabileceğiniz bazı antivirüs programları…

1- Kaspersky

2- Avast

3- Eset Nod32

PERFORMANS ARTIRICI YAZILIMLAR

Bilgisayarınız ilk günkü hızı ile çalışmıyor, öyle mi? O halde performans artırıcı yazılımları tercih edebilirsiniz. Bu noktada tek tercihiniz Advanced SystemCare olabilir. Hem sistem temizleyici hem de hızlandırıcı olarak dikkat çeken bu program, bilgisayarınızdaki bütün sorunları tek tek buluyor. Çöp dosyaları temizliyor ve kayıt defteri hatalarını gideriyor. Gizlilik sorunlarına çare buluyor. Aynı zamanda sizlere detaylı olarak RAM ve CPU kullanımını da gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK