Teknoloji Samsung Galaxy M20 Satış Fiyatı İle Yüzünüzü Güldürecek

Samsung Galaxy M20 Satış Fiyatı İle Yüzünüzü Güldürecek

2
0
PAYLAŞ

Son dönemlerde teknoloji markalarının adeta birbirleriyle yarışırcasına yeni telefonlarını piyasaya sürmesi, özellikle fiyatların biraz daha düşmesine neden oldu. Tabii fiyat düşüşü ile birlikte performanslarda bazı sorunlar meydana gelmedi değil. Özellikle bu noktada başı Apple ve Samsung çekiyor. Şimdi ise Samsung Galaxy M20 satışa çıkıyor. Peki Samsung Galaxy M20 satış fiyat ne kadar? İşte belirlenen fiyat ve telefonun özellikleri…

M20 Özellikleriyle Göz Dolduruyor

Genellikle teknolojik ürünler için kullanılan fiyat/performans tabirini Galaxy M20 için de kullanmak mümkün. Zira telefon 5000 mAh’lık bir pile sahip. Ayrıca 3 GB RAM sahibi iken bir de 32 GB depolama alanı bulunuyor. Bununla birlikte 6,3 inç bir ekranı var. Full HD çözünürlüğe sahip. Canlı odak özelliğini kullanarak tam 13 MP’lik bir kamera kullanılmış. Ayrıca bir de onun yanında 5 MP’lik ikinci kamera da var.

M20 Satış Fiyatı Belli Oldu

Samsung’un beklenen telefonu M20 Türkiye’de 1799 TL’den satışa sunulacak. Hızlı şarj özelliğine sahip, son derece şık bir tasarımı bulunan Samsung Galaxy M20 bu fiyatı ile tam bir fiyat/performans ürünü olduğunu kanıtlıyor.

BİR CEVAP BIRAK