Teknoloji WhatsApp karanlık moda geçti!

WhatsApp karanlık moda geçti!

2
0
PAYLAŞ

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, pek çok yeni özelliği ile sürekli olarak gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi birbirinden farklı özelliği bünyesinde entegre eden WhatsApp, kullanıcılarının şikayetlerini de dikkate alıyor. Bu şikayetlerden biri de ekranın çok fazla beyaz ışık saçmasıydı. Şimdi ise WhatsApp bunu gidererek karanlık mod özelliğini aktif etti.

WhatsApp’ta Karanlık Mod Kullanılabilecek!

WhatsApp’ta karanlık mod bundan sonra kullanılabilecek. Bilindiği üzere ekran WhatsApp uygulamasında çok fazla ışık saçıyordu ve bu da kullanıcıların şikayet etmesine neden oluyordu. Şimdi ise WhatsApp bunu gidererek bir de karanlık mod özelliği getirdi. Artık ister aydınlık isterseniz karanlık olarak uygulamayı kullanabileceksiniz.

Yapılan bu yenilik sadece Android Beta’larda mevcut. İlerleyen günlerde WhatsApp’tan iOS ve Android için entegre edildi açıklaması bekleniyor. Yeni özellik ile oluşabilecek bazı hatalar test ediliyor. Bununla birlikte yeni özelliğin maksimum verimli çalışabilmesi adına geliştirmeler yapılıyor. Çok kısa süre içerisinde iOS ve Android bunu rahat bir şekilde kullanabilecek.

BİR CEVAP BIRAK