Sağlık

Sağlık
Sağlık ile ilgili en son araştırmalar, sağlıklı yaşam için gerekenler, diyetler, beslenme şekilleri, hastalıklar ve yeni tedavi yöntemleri hakkında en güncel gelişmeler için takipte kalın.

Spor salonunda bacağını kırdı!

Yozgat'ta her gün rutin sporunu yapan 23 yaşındaki genç bu kez olması gerektiği gibi spor salonundan ayrılmadı. İhmal üzerine bacak kemiğini kırdı.

Hastanede güvenlikle kavga etti!

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde askerlik muayenesi olmak isteyen genç ortalığı birbirine kattı. En sonunda polis tarafından gözaltına alındı.

Kaşıntıya karşı etkili yöntemler!

Kaşıntı karşıtı önlemler ile kaşıntıyı geçirebilir ve rahat edebilirsiniz. Sizin için birkaç etkili yöntemi haberimizde derledik.

Böbrek sağlığının yerinde olmadığını gösteren işaretler!

Böbrekler görevleri itibariyle önemli organlarımızın başında gelmektedir. Bu nedenle sağlıklarına çok dikkat etmek gerekir. Peki onlar sağlıklı çalışıyorlar mı?

Bu işaretlere dikkat edin!

Vücudunuzun farklı noktalarında birçok farklı sorun meydana gelebilir. Bunlar değişik belirtiler ile ortaya çıkabilir. Belirtilere ve işaretçilere dikkat etmelisiniz.

Kaşıntıya karşı dikkatli olun!

Sivrisinek ve sinek ısırıkları gibi nedenlerden dolayı kaşınıyor olabilirsiniz ancak bunun tek nedeni sinekler olmayabilir. Bu nedenle önlem almaya dikkat etmelisiniz.

Ahşap evler sağlığınıza olumlu etki ediyor!

Ahşap evlerde yaşayanlar sabahları daha mutlu ve daha az stressiz uyanıyor. Betonarme evlerde yaşayanlara göre ahşap evlerde yaşayanlar iç huzura kavuşuyor.

Hafızayı güçlendiren ve bunamayı engelleyen besinler!

Hafızanızı hep güçlü tutmak istiyorsanız ve bunamak istemiyorsanız kesinlikle doğanın mucizelerinden faydalanmalısınız.

Spor düzeni oluşturmanın kolay yolları!

Yapılan sporun etkili olması için kesinlikle devamlılık şarttır. Eğer ki spor düzeniniz yoksa bunu oturtmaya çalışmalısınız. Nasıl mı? İşte uzmanlarımız sizin için anlattı.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Tarım Destek Ödemeleri Şubat Ayında Yapılacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarım desteklerinin Şubat ayı içinde yapılacağını söyledi. Edirne ilini ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarım destekleri...