Teknoloji

Teknoloji
Akıllı telefonlar ve internet alanlarından en güncel gelişmeler Ajansportal Teknoloji sayfalarında.

Youtube premium üyelik!

Dünyanın en çok kullanılan video paylaşım ağlarından biri olan Youtube gün geçtikçe yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Youtube üzerinde binlerce kişi video çekip yayınlıyor...

Teknoloji mağazasında hırsızlık yaptı!

Telefon bakmak için girdiği teknoloji mağazasında hırsızlık yaptı. Beğendiği telefonları orada bulunan çalışanların dalgınlığından yararlanıp çaldı. Tabii güvenlik kameralarına yakalandığını bilmiyordu. Olanlar mağazanın çıkışında...

Private serverler can yakıyor!

Korsan oyunlara kısa süre sonra yasal bir düzenleme getirilecek. Bu düzenleme ile birlikte online oyun piyasasında biraz daha canlılık görülecek.

Mr. Heang Update büyüsü!

Ormanlık alanda bilek gücüyle inşa ettiği yapılarını yapım aşamasından son haline kadar video alan ve bunları Youtube kanalında paylaşan Mr. Heang Update hızla gelişmeye devam ediyor.

Huawei, Android geliştiricilerine AppGallery mesajı gönderdi

Huawei, Play Store'da yer alan geliştiricilerin App Gallery üzerinde uygulamalarını yayınlaması için çağrıda bulundu.

FIFA 20’nin çıkış tarihi belli oldu!

Merakla beklenen FIFA 20'nin çıkış tarihi belli oldu. FIFA 20 69,99 Dolar'dan satışa sunulacak.

Instagram’ın yeni özelliği duyuruldu!

Instagram'da birden fazla hesabı bulunanlar için Instagram yeni bir özellik getiriyor. Artık tüm hesaplara tek şifre ile erişim sağlanabilecek.

iOS 13 ile birlikte gelen yenilikler…

Apple tarafından geliştirilen iOS 13 işletim sistemi ile birlikte birçok yenilik de gelecek. Tabii bu işletim sistemini bazı iPhone modelleri desteklemeyecek.

Apple bazı iPhone modellerinden desteği çekiyor!

iOS 13'ü WWDC 2019 etkinliklerinde tanıtan Apple, bazı iPhone modellerinden desteğini çektiğini de duyurdu. Bu durum yoğun tepkiye neden oldu.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Liverpool’dan inanılmaz geri dönüş!

İlk maçta rakibi Barcelona'ya 3-0 kaybeden Liverpool, kendi seyircisi önünde inanılmaz bir geri dönüşe imza atarak adını tarihe altın harfler ile yazdırdı.